Przedszkolaki śpiewały o ojczyźnie15 listopada 2018 r. dzieci z naszego przedszkola brały udział w konkursie piosenki i pieśni patriotycznej "Tu wszędzie jest moja ojczyzna". Konkurs został zorganizowany w Majdanie Nepryskim z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W konkursie w kategorii soliści wystąpiły: Martynka Skroban - 6 lat i Maja Borowiec - 6 lat, a w  kategorii zespół: "Krasnoludki" z przedszkola z grupy 4-5-6 latków. W obu kategoriach dzieci otrzymały I miejsca: jako solista Martynka Skroban, III miejsce - Maja Borowiec, a kategorii zespół – grupa "Krasnoludki" z przedszkola zajęła pierwsze miejsce. Cieszymy się z sukcesów naszych przedszkolaków. Udział w konkursie pozwolił dzieciom wyrazić w pieśniach i piosenkach piękno i wartości naszej ojczyzny.

Dzieci do konkursu przygotowały nauczycielki Pani Agnieszka Wojciechowska i Pani Agnieszka Momot.

Przedszkolaki śpiewały o ojczyźnie Przedszkolaki śpiewały o ojczyźnie Przedszkolaki śpiewały o ojczyźnie
Przedszkolaki śpiewały o ojczyźnie Przedszkolaki śpiewały o ojczyźnie Przedszkolaki śpiewały o ojczyźnie