Dzień Edukacji NarodowejDzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli ale wszystkich pracowników oświaty. !4.10.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia, na której zgromadziły się dzieci naszego przedszkola oraz dzieci z Klubu "Kajtek". Swoją obecnością zaszczyciły nas również emerytowani nauczyciele i pracownicy przedszkola. Przedszkolaki odświętnie ubrani zaprezentowały montaż słowno-muzyczny, złożyły życzenia i wręczyły kwiaty gościom oraz pracownikom przedszkola. Na zakończenie uroczystości wszyscy jej uczestnicy świętowali przy słodkim poczęstunku.

Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej Dzień Edukacji Narodowej