XV Edycja Programu Inta.ling dla SzkółUczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim w I półroczu roku szkolnego 2020/2021 ponownie wzięli udział w kolejnej edycji programu Insta.ling (XV Edycja Programu Inta.ling dla Szkół).

Ich zadaniem było codzienne logowanie się na platformę internetową oraz ćwiczenie znajomości nowych słówek w języku angielskim. Dodatkowo, uczniowie z klasy VI oraz VIIb wzięli również udział w I Ogólnopolskim Konkursie na Mistrza Insta.lingu.

Nasza szkoła nawiązała dzięki temu współpracę z innymi placówkami w Polsce m.in. w Zielonej Górze, Chełmie, Chmielniku, Mławie, Prusach, Czuryłach. Szósto i siódmoklasiści mieli możliwość zapoznania się z regionami Polski, w których położone są szkoły partnerskie. Uczniowie klasy VI z pomocą nauczyciela języka angielskiego - Pani Diany Pakuła przygotowali prezentację w języku angielskim na temat miejscowości, w których położone są szkoły partnerskie. Natomiast uczniowie klasy VIIb przygotowali prezentację na temat naszej szkoły oraz jej pięknych okolic.

Konkurs zakończył się 21 grudnia. I miejsce oraz tytuł Mistrza Insta.lingu zdobyła uczennica klasy VI Małgorzata Basińska, II miejsce zajęła uczennica klasy VI Martyna Oleszczak, a III miejsce zajął uczeń klasy VIIB Marcin Bryła.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie! Dyplomy oraz nagrody zostaną wręczone zwycięzcom, gdy ich powrót do szkoły będzie już możliwy.