Szkoła do hymnuDnia 11 listopada 2020 r. obchodziliśmy 102 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasza szkoła, jak co roku, uczciła ten dzień i odpowiedziała na apel MEN dołączając do akcji "Szkoła do hymnu". We wtorek 10 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 "Mazurka Dąbrowskiego" odśpiewali nauczyciele, pracownicy i dzieci Oddziału Przedszkolnego. Natomiast wszyscy pozostali uczniowie naszej szkoły odśpiewali Hymn w formie nauki zdalnej na platformie zoom. W ten sposób uczciliśmy szczególnie ważną  dla nas Polaków rocznicę. Święto niepodległości to także znakomita okazja do tego, aby przekazać uczniom wiedzę na temat naszej Ojczyzny. Dzieci poznały symbole narodowe, stolicę naszego kraju Warszawę, ważniejsze regiony oraz wykonały album "Polska moja Ojczyzna".

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do akcji "Szkoła do hymnu". Jest to wyraz naszego patriotyzmu.

102 rocznica odzyskania niepodległości 102 rocznica odzyskania niepodległości 102 rocznica odzyskania niepodległości
Dyplom