Osiedle Józefów Centrum

Dariusz Szkałuba

Przewodniczący Zarządu Osiedla Dariusz Szkałuba
tel. 696 294 506

 

Skład osobowy Zarządu Osiedla:

  1. Małgorzata Okoń
  2. Wiktoria Słupska
  3. Piotr Gontarz
  4. Irena Kozirak

Osiedle Józefów Morgi

Gabriel Kutrzepa

Przewodniczący Zarządu Osiedla Gabriel Kutrzepa
tel. 84 687 84 47 

 

Skład osobowy Zarządu Osiedla:

  1. Tytoń Tadeusz
  2. Zaśko Agnieszka
  3. Budzyński Jan
  4. Momot Marian

Osiedle Józefów Pardysówka

Ryszard Lewandowski

Przewodniczący Zarządu Osiedla Ryszard Lewandowski
tel. 798 553 940

 

Skład osobowy Zarządu Osiedla:

  1. Tomasz Tarnowski
  2. Józef Ostasz
  3. Krzysztof Pogudz
  4. Alfred Kudełka

Sołectwo Borowina

Teresa Łokaj

Sołtys Teresa Łokaj
tel. 84 687 81 18

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Tadeusz Borowiec
  2. Piotr Kula
  3. Sylwester Margol
  4. Adam Naklicki
  5. Kazimierz Tracz

Sołectwo Brzeziny

Andtzej Droździel

Sołtys Andrzej Droździel
tel. 84 687 92 80

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Jan Droździel
  2. Anna Łokaj
  3. Dorota Zawiślak
  4. Łukasz Beba

Sołectwo Czarny Las 

Stanisław Tor

Sołtys Stanisław Tor
tel. 84 687 91 65, 724 003 129

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Grażyna Działa
  2. Damian Działa

Sołectwo Długi Kąt

Anna Kula

Sołtys Anna Kula 
tel. 84 687 89 44

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Borys Maciej
  2. Mikuła Irena
  3. Henryk Gałan
  4. Edyta Koprucha
  5. Jan Krzaczek

Sołectwo Górniki

Henryk Żmuda

Sołtys Henryk Żmuda
tel. 84 687 94 73, 605 479 473

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Jacek Berdzik
  2. Leszek Mateja
  3. Zenon Malec
  4. Przytuła Tomasz
  5. Zbigniew Umiński
  6. Damian Bucoń

Sołectwo Górecko Stare

Joanna Marzec

Sołtys Joanna Marzec
tel. 665 729 723

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Maria Gmyz
  2. Janina Stachnik
  3. Jerzy Surmacz
  4. Wiesław Mamcarz

Sołectwo Hamernia

Regina Garbiec

Sołtys Regina Garbiec
tel. 534 383 439

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Tomasz Surmacz
  2. Mateusz Zaśko
  3. Kinga Walczak

Sołectwo Majdan Kasztelański

Marek Rawiak

Sołtys Marek Rawiak
tel. 695 584 968

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Stanisław Surmacz
  2. Krzemiendak Andrzej
  3. Małgorzata Bździuch
  4. Sylewster Biszczanik

Sołectwo Majdan Nepryski

Kazimiera Holko

Sołtys Kazimiera Holko
tel. 84 687 87 90, 795 025 500

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Andrzej Karpiński
  2. Tadeusz Gontarz
  3. Wojciech Kozyra
  4. Marian Adamowicz

Sołectwo Samsonówka

Mariusz Pastuszek

Sołtys Mariusz Pastuszek
tel. 796 879 156

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Beata Buczkowska-Nakapała
  2. Zofia Mużacz
  3. Władysław Kusak
  4. Dawid Kukiełka
  5. Jan Berdzik

Sołectwo Siedliska

Jan Kusiak

Sołtys Jan Kusiak
tel. 881 798 800

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Kamil Basiński
  2. Jan Bździuch
  3. Harasiuk Robert
  4. Stanisław Litwin
  5. Ewelina Dzik

Sołectwo Stanisławów

Lucyna Burda

Sołtys Lucyna Burda
tel. 84 687 95 22

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Anna Bednarczyk
  2. Jolanta Morawicka
  3. Bożena Kudełka
  4. Dariusz Kozyra
  5. Krzysztof Jedliński
  6. Lech Mazur
  7. Michał Dobek

Sołectwo Szopowe

Mariusz Radymniak

Sołtys Mariusz Radymiak
tel. 607 918 531

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Kazimierz Markiewicz
  2. Lesław Maj
  3. Zenon Momot

Sołectwo Tarnowola

Barbara Łokaj

Sołtys Barbara Łokaj
tel. 84 687 82 14

 

Skład Rady Sołeckiej:

  1. Ryszard Adamowicz
  2. Alina Bielak
  3. Teresa Droździel
  4. Tadeusz Adamowicz