Powszechny Spis RolnyPowszechny Spis Rolny trwa od 1.09.2020 do 30.11.2020 r. Rolniku wejdź na stronę: spisrolny.gov.pl i spisz się online. Jest to najwygodniejsza dla Ciebie forma wypełnienia obowiązku spisowego. Pozwala bowiem na dostęp do formularza spisowego w dowolnie wybranym momencie, tj. o dowolnej godzinie, zarówno rano jak i wieczorem, a w przypadku niedokończenia wypełniania ankiety można się wylogować i w ciągu kilku dni zalogować ponownie by zakończyć jej wypełnianie.

Poza tym możesz przekazać informacje o swoim gospodarstwie rolnym wykorzystując w tym celu dowolne urządzenie, czyli smartfon, tablet, laptop lub też komputer stacjonarny. Przez internet można się spisać od 1 września do 30 listopada 2020 r.

Jeśli będziesz miał jakąkolwiek trudność ze spisaniem zadzwoń na Infolinię spisową: 22 279 99 99.
"Spisz się jak na rolnika przystało”.

Spisu można dokonać samodzielnie na dwa sposoby:

  • poprzez formularz internetowy, dostępny wraz z instrukcją do logowania na stronie internetowej GUS: https://spisrolny.gov.pl.
  • telefonicznie - w przypadku braku dostępu do Internetu - kontaktując się z infolinią spisową na numer 22 279 99 99 wew. 1 i wybrać opcję "Spisz się przez telefon".

Jeśli zadzwoni rachmistrz spisowy, Rolnik nie może odmówić udzielenia informacji. Po telefonie Rachmistrza nie ma możliwości spisania się samodzielnie przez Internet.

Rachmistrze spisowi dzwonią do Ciebie z numerów:

22 666 66 62,
22 279 99 99,
572 33x xxx, Których lista jest dostępna poniżej:

Lista telefonów, z których realizowane są wywiady telefoniczne z respondentami w ramach PSR 2020: https://lublin.stat.gov.pl

Odbierz telefon i spełnij obowiązek spisowy!

Powszechny Spis Rolny

Stanowisko do samospisu

Powszechny Spis RolnyInformacja dla Rolników, którzy nie mają w domu dostępu do internetu.

Stanowisko do samospisu przygotowane dla rolników, którzy chcą samodzielnie się spisać znajduje się w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miejskim w Józefowie, ul. Kościuszki 37.