Rozstrzygnięcie konkursuW Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim został zorganizowany konkurs o Świętym Janie Pawle II pod hasłem: "Papież o dzieciach, dzieci o papieżu". Wzięli w nim udział uczniowie klas I-VIII. Został on ogłoszony z okazji 100 rocznicy urodzin Papieża - św. Jana Pawła II oraz 6 rocznicy nadania Jego imienia naszej szkole.

Celem konkursu było pogłębienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o życiu i działalności Jana Pawła II oraz pobudzenie młodego człowieka do naśladowania Papieża Polaka  w codziennym życiu. Prace można było wykonać w dowolnym formacie i wybraną techniką plastyczną, z możliwością wykorzystania różnorodnych materiałów. Wszystkie prace przedstawiające postać Jana Pawła II wzbudziły zachwyt nie tylko ze względu na estetykę, ale i pomysłowość dzieci.

Oto lista nagrodzonych:

  • I miejsce Katarzyna Litwin, Weronika Harasiuk
  • Nagroda specjalna Oliwier Mazur
  • II miejsce Jessica Czerniak
  • III miejsce Anita Margol

Wyróżnienie:

  • Daniel Serafin, Wiktoria Uchman

Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za wykonanie tak wspaniałych prac. Gratulujemy!!!

Rozstrzygnięcie konkursu Rozstrzygnięcie konkursu Rozstrzygnięcie konkursu
Rozstrzygnięcie konkursu Rozstrzygnięcie konkursu Rozstrzygnięcie konkursu
Rozstrzygnięcie konkursu