Szanowni  Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Szkoła Podstawowa w Majdanie NepryskimSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim jest zamknięta do 25 marca 2020 r. Uczniowie wracają do szkoły w czwartek 26 marca 2020 r. Jeżeli nic nie ulegnie zmianie. Proszę o śledzenie wiadomości na e–dzienniku, na stronie internetowej szkoły i naszej gminy. W tych dniach obowiązuje NAUKA DOMOWA.

Ministerstwo Edukacji Narodowej na Platformie epodreczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych do samodzielnej nauki, które pozwolą uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny. Na kanale TVP KULTURA uczniowie znajdą adaptacje szkolnych lektur, spektakle Teatru Telewizji.

Można obejrzeć m.in.

  • "Szatan z siódmej klasy",
  • "Twój Vincent",
  • "Mały Książę",
  • "Poczet królów polskich",
  • "Szlak miejsc niezwykłych - pomnik historii’.

W godz. 8:00 - 13:00 w TVP ABC będą emitowane programy edukacyjne dla dzieci. Wśród pozycji m.in.:

  • Program "Al-chemik", który w przystępny sposób wyjaśnia zjawiska fizyczne i chemiczne,
  • Zaczarowany świat, dzięki któremu dzieci zrozumieją trudne pojęcia związane ze sztuką. Najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć:
  • "Zagadki zwierzogromadki",
  • "Zwierzaki - czytaki",
  • "Studio ABC".

Ponadto nauczyciele będą umieszczać na e-dzienniku szkoły, w zakładce ZADANIA DOMOWE materiały, ćwiczenia, testy do samodzielnej pracy.

Przypominamy naszym Uczniom i Rodzicom, aby unikali  miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi. Prosimy w miarę możliwości o pozostanie w domu zachowując zasady higieny i czystości pomieszczeń, w których Kochani przebywacie.

Dyrektor Szkoły
Maria Rysztak