Choinka szkolnaKarnawał to czas radości i rozrywki. Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa choinkowa, która w naszej szkole odbyła się w czwartek 10 lutego 2020 r. Już o godz. 15:30 w tanecznych rytmach muzyki rozpoczęła się zabawa dla klas I-III. Uczniowie starszych klas dołączyli do zabawy w godzinach późniejszych.

Uczniowie klasy VIII: DJ KubaDJ Marcin zapewnili dobrą muzykę, która porywała do tańca. Atmosfera w tym czwartkowym dniu była gorąca i skoczna. Uczniowie czekali na nią z wielką niecierpliwością, zwłaszcza młodsi, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Rodzice zadbali o pyszne przekąski.

"Choinka" w naszej szkole jest imprezą integrującą całą społeczność. Jest zawsze wspaniałą okazją do bliskiej współpracy z rodzicami, którzy bardzo chętnie pilnują porządku i przygotowują poczęstunek dla swoich pociech.

Dekorację i oprawę muzyczną przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką pań: Katarzyny ŁosiewiczMarioli Kudełka.

Choinka Choinka Choinka
Choinka Choinka Choinka
Choinka Choinka Choinka
Choinka Choinka Choinka