Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Lubelska Federacja Bardów w MOK

Lubelska Federacja Bardów wystąpi w Józefowie. Koncert w miejscowym ośrodku kultury odbędzie się w piątek 31 stycznia o 20.00, ale przedsprzedaż biletów już się rozpoczęła.

Lubelska Federacja Bardów w MOKTeraz wejściówki kosztują 40 złotych, a jeśli w dniu występu będą jeszcze wolne miejsca, będzie trzeba za nie zapłacić 10 złotych więcej.

Lubelska Federacja Bardów to formacja, występująca od maja 1999 roku, która łączy folklor z Kresów i muzykę klasyczną, a także ambitne nurty rocka i popu. Artyści charakteryzują się niebanalnymi umiejętnościami wokalnymi oraz wyjątkową dbałością o stronę muzyczną i tekstową. Autorami większości utworów są członkowie grupy. Tworzą ją: Marek Andrzejewski, Jan Kondrak, Piotr Selim, Jola Sip, Tomasz Deutryk, Krzysztof Nowak, Katarzyna Wasilewska i Piotr Bogutyn.

Zespół ma na swoim koncie wiele występów na festiwalach oraz w programach radiowych i telewizyjnych. "Federacja" występowała m.in. podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Festiwalu Piosenki Prawdziwej w Sopocie i Olsztyńskich Spotkaniach Zamkowych. Koncertowała w Wiedniu, Paryżu, Nowym Jorku, Lwowie oraz w Londynie.

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne