Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Prawie jak Rafael Nadal

Z udziałem 20 zawodniczek i zawodników w miniony weekend w Józefowie odbył się ósmy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza. Wszyscy uczestnicy reprezentowali gminę Józefów, a rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych.

Prawie jak Rafael NadalSpośród młodszych tenisistek z klas I - III szkół podstawowych najlepiej spisała się Aleksandra Gmyz, druga była Maja Sikora, a trzecie miejsce zajęła Gabriela Surmacz. Wśród chłopców zwyciężył Hubert Słupski przed Bartłomiejem Droździelem i Miłoszem Słupskim.

W kategorii uczniów klas IV - VIII najlepszą tenisistką okazała się Lilianna Łokaj, na drugim miejscu rywalizację zakończyła Weronika Lal, a na trzecim - Nikola Buczkowska. Turniej chłopców wygrał Hubert Chodara, na drugiej pozycji uplasował się Krzysztof Buczkowski, a na trzecim stopniu podium stanął Kacper Łepik.

Zwycięzcy otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy medale i dyplomy. Wręczali je - trener tenisa ziemnego Artur Zawiślak oraz Alicja Kusak, wiceprezes Uczniowskiego Klubu Sportowego "Herkules", działającego przy Szkole Podstawowej w Józefowie, który zorganizował turniej przy wsparciu Gminy Józefów.

Prawie jak Rafael Nadal Prawie jak Rafael Nadal Prawie jak Rafael Nadal
Prawie jak Rafael Nadal Prawie jak Rafael Nadal Prawie jak Rafael Nadal

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne