Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Sobota z tenisem

W najbliższy weekend w Józefowie odbędzie się ósmy Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza. Następcy Wojciecha Fibaka czy Agnieszki Radwańskiej przystąpią do rywalizacji w sobotę 8 czerwca, a zapisy chętnych kończą się dzień wcześniej.

Sobota z tenisemTo propozycja dla tenisistów w różnym wieku, od kilkuletnich dzieci, po dorosłych. System rozgrywek zależy od liczby uczestników. Ci mogą się zgłaszać do piątku 7 czerwca, przesyłając zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , telefonicznie pod numer: 84 687 80 79, albo osobiście do sekretariatu Szkoły Podstawowej w Józefowie.

Przed rokiem na korcie pojawiło się ponad 20 zawodniczek i zawodników, którzy rywalizowali o trofea w czterech kategoriach wiekowych - uczniów klas I - III i IV - VI szkół podstawowych, siódmoklasistów i gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych i dorosłych.

Do udziału w tegorocznych zawodach zachęcają Gmina Józefów i Uczniowski Klub Sportowy "Herkules", działający przy miejscowej szkole podstawowej.

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne