Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Ostatnia szansa dla słowików

Miejski Ośrodek Kultury i Szkoła Podstawowa w Józefowie kończą przyjmowanie zgłoszeń młodych wokalistów, którzy chcą wystąpić podczas tegorocznego Małego Festiwalu Piosenki Dziecięcej o "Józefowskiego Słowika". Impreza odbędzie się 2 czerwca, a chętni mogą się zapisywać do najbliższego poniedziałku.

Ostatnia szansa dla słowikówW organizowanym po raz siedemnasty festiwalu mogą wystąpić zespoły lub soliści w trzech grupach wiekowych: od 3 do 6 lat, od 7 do 9 oraz od 10 do 14 lat. Każdy z uczestników powinien przygotować jeden utwór z własnym akompaniamentem lub półplaybeckiem.

W tym roku jury przyzna Grand Prix dla najlepszego wykonawcy, a także statuetki "Józefowskiego Słowika" i nagrody finansowe.

Zgłoszenia należy przesłać do 27 maja pocztą na adres: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Krótka 9, 23-460 Józefów, z dopiskiem: 17. Mały Festiwal Piosenki Dziecięcej albo za pośrednictwem poczty elektronicznej na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Organizatorzy zapraszają też laureatów poprzedniej edycji imprezy do udziału w "Koncercie wspomnień". Te zgłoszenia powinny być opatrzone dopiskiem "Laureat".

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne