Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Sukcesy matematyczne naszych uczniów - SP Józefów

Sukcesy matematyczne naszych uczniówDwunastu uczniów z klas czwartych i piątych szkół podstawowych z terenu Gminy Józefów dzielnie zmagało się z nieschematycznymi oraz wymagającymi dużej wiedzy i umiejętności zadaniami matematycznymi podczas konkursu "Gminny Mistrz Matematyki 2019", który został przeprowadzony 17 maja 2019 r w Szkole Podstawowej w Stanisławowie.

Jesteśmy dumni, że wśród najlepszych matematyków, którzy doskonale poradzili sobie z rozwiązaniem niełatwych zadań znaleźli się nasi uczniowie:

  • Tytuł Mistrza klas czwartych otrzymała Aleksandra Lipian z kl. IVa
  • Tytuł Wicemistrza klas czwartych - Jakub Bednarczyk z kl. IVa
  • Tytuł Wicemistrza klas piątych odebrała Amelia Murzacz z klasy Vb, natomiast tuż za nią uplasował się Wojciech Olesiuk z klasy Va.

Młodych matematyków do udziału w konkursie przygotowały panie Aleksandra Kusztykiewicz, Alicja Biszczanik, Marzena Gąsiorek. Bardzo serdecznie wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy naszym dzielnym matematykom dalszych sukcesów!!!

Sukcesy matematyczne naszych uczniów Sukcesy matematyczne naszych uczniów Sukcesy matematyczne naszych uczniów
Inwestycje Gminne