Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Sukcesy naszych uczniów - konkurs recytatorski - SP Majdan Nepryski

Sukcesy naszych uczniówDnia 08.05.2019 r. odbył się  Mały Konkurs Recytatorski w MOK w Józefowie. w którym uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły: Bruno Knap kl. II, Martyna Oleszczak kl. IV, Małgorzata Basińska kl. IV, Anita Margol kl. Va, Oliwia Biela kl. Va, Aleksandra Kudełka kl. Vb, Amelia Buczkowska kl. VI, Jessica Czerniak kl. VI. Do etapu powiatowego zakwalifikowała się Jessica Czerniak z kl VI. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.

Uczniów do konkursu przygotowywały panie: Małgorzata Bednarz, Alina Gontarz oraz Anna Gontarz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukcesy naszych uczniów Sukcesy naszych uczniów  
Inwestycje Gminne