Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Wokaliści na turystycznym szlaku

Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie kończy zapisy artystów, którzy chcą wystąpić w tegorocznym Konkursie Piosenki Turystycznej. Przesłuchania odbędą się 18 maja, ale termin przyjmowania zgłoszeń upływa w najbliższy piątek.

Wokaliści na turystycznym szlakuKonkurs jest przeznaczony dla wszystkich wykonawców piosenki turystycznej, niezależnie od dorobku artystycznego, miejsca zamieszkania czy wieku.

Każdy zespół lub solista zaprezentuje program składający się z co najmniej dwóch utworów. O podziale nagród zadecyduje jury, które będzie oceniać występy w kategoriach wiekowych uczniów: klas 0 - III i IV - VI szkół podstawowych, a także siódmo-, ósmoklasistów, gimnazjalistów i licealistów oraz dorosłych.

Zainteresowani tą propozycją powinni pobrać ze strony: www.ejozefow.pl formularz zgłoszeniowy, wypełnić go i do 10 maja przesłać na adres: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Krótka 9, 23-460 Józefów.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerem: 84 687 81 22 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Na zlecenie Urzędu Miejskiego w Józefowie: www.ias24.eu

Inwestycje Gminne