Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Projekt edukacyjny "Wychodzimy z pudełka - działamy kreatywnie" zakończony! - SP Józefów

SP JózefówDobiegła do końca realizacja projektu edukacyjnego "Wychodzimy z pudełka – działamy kreatywnie" realizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie a dofinansowanego przez firmę Model Opakowania Sp. z o.o. z Biłgoraja.

W ramach projektu, realizowanego od marca do grudnia 2018 r., zostało zrealizowanych wiele różnorodnych działań rozwijających kreatywność i aktywność uczniów. Były między innymi spotkania i podróże z ciekawą książką, wieczorek poezji, tworzenie kreatywnej książki, "Maraton gier", warsztaty taneczne, plastyczne, regionalne czy spotkania z ciekawymi ludźmi regionu.

Firma ModelW ramach projektu został utworzony i prowadzony Blog zawierający najciekawsze relacje i zdjęcia. Zespół nauczycieli realizujących projekt: Edyta Nieśpiał, Beata Droździel, Joanna Kraska, Jolanta Lal-Szkałuba, Alicja Kusak, Ewelina Skałecka.

Społeczność szkolna składa serdeczne podziękowania Firmie Model za dofinansowanie projektu. Jego realizacja była nie tylko świetną zabawą ale przede wszystkim okazją do rozwijania kompetencji kluczowych uczniów, a szczególnie kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji podsumowującej projekt oraz na Blog projektu.

Załączniki:

Inwestycje Gminne