Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Spotkanie opłatkowe - Przedszkole w Józefowie

Spotkanie opłatkoweW dniu 21.12.2016 r. w Przedszkolu im. Krasnala Hałabały w Józefowie odbyło się spotkanie opłatkowe, w którym uczestniczyli zaproszeni goście: Burmistrz Józefowa Pan Roman Dziura, ks. Paweł Słonopas, ks. Tomasz Leńczuk, Prezes Zarządu SBPB Aleksander Bełżek, Komendant Komisariatu Policji w Józefowie - Podinspektor Artur Adamowicz, Starszy sierżant Marek Lis, Pani Barbara Pawłowska, Pan Zbigniew Pogudz, oraz byli i obecni pracownicy przedszkola, rodzice i dzieci. Dzięki występom dzieci, wszyscy na chwilę przenieśli się do betlejemskiej szopki, gdzie z dala od zgiełku świata, samotnej nocy przychodzi na ziemię Dziecię Jezus - Nasz Zbawiciel. Przychodzi do naszych serc. Uczestnicy łamiąc się opłatkiem złożyli sobie świąteczne i noworoczne życzenia. Uroczystość zakończyła się wspólnym poczęstunkiem.

W czasie spotkania opłatkowego V-ce Prezes Zarządu Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Biłgorajski Aleksander Bełżek wspólnie z Komendantem Komisariatu Policji w Józefowie Podinspektorem Arturem Adamowiczem i Starszym sierżantem Markiem Lisem przekazał dla dzieci kamizelki odblaskowe. Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Józefowie składa  serdeczne podziękowanie sponsorom kamizelek odblaskowych:

  • Burmistrzowi Józefowa - Roman Dziura
  • Firma DeltaForest - Piotr Grzyb
  • Firma Handlowa "ANMAR" - Zbigniew Dzida
  • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "Dąb" - Wiesław Gmyz
  • Bank Spółdzielczy w Józefowie - Grażyna Gmyz
  • Handel  Spożywczo - Przemysłowy Barbara Pawłowska
  • "Delikatesy Centrum" - Zbigniew Pogudz
  • Nadleśnictwo Józefów - dr inż. Leszek Dmitroca

Szczególne podziękowanie kierujemy na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Józefowie Podinspektora Artura Adamowicza oraz Starszego sierżanta Marka Lisa za zaangażowanie w zakupie kamizelek odblaskowych.

Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe
Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe
Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe
Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe Spotkanie opłatkowe
Więcej zdjęć w galerii!
Inwestycje Gminne