Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Talenty plastyczne nagrodzone! - SP Józefów

Talenty plastyczne nagrodzone!W tegorocznym konkursie plastycznym na palmę i stroik wielkanocny, zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Józefowie, prace aż 29 uczniów i 3 prace zbiorowe ze Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie zdobyły nagrody i wyróżnienia. Wszystkie zgłoszone prace na konkurs, z roku na rok, są coraz bardziej pomysłowe, niezwykle przemyślane i niepowtarzalne. Oglądając pokonkursową wystawę  nasuwa się jedna myśl "Ile talentu drzemie w dzieciach i jaką muszą mieć kolorową wyobraźnię, żeby wyczarowywać takie cudeńka?". A oto grupa plastycznych talentów józefowskiej podstawówki:

Stroik wielkanocny

W kategorii klas I – III:

  • Aleksandra Lipian kl. Ia – I nagroda
  • Gabriela Kula kl. Ib – I nagroda
  • Aleksandra Krzaczek kl. IIb  - I nagroda
  • Maja Milewska kl. Ia – II nagroda
  • Amelia Murzacz kl. IIb – II nagroda
  • Sara Ungier kl. Ib – III nagroda
  • Nicola Buczkowska kl. Ia – III nagroda
  • Malwina Słupska kl. IIb – III nagroda
  • Jakub Droździel kl.Ia – wyróżnienie
  • Praca zbiorowa uczniów z klasy III – wyróżnienie
  • Praca zbiorowa uczniów kl. I-II ze świetlicy szkolnej – wyróżnienie

W kategorii klas IV – VI

  • Krzysztof Rychter kl. VIb – I nagroda
  • Judyta Lipian kl. IVa – II nagroda
  • Natalia Szkałuba kl. Vb – II nagroda  
  • Jakub Karwan kl. VIa – wyróżnienie
  • Wojtek Karwan kl. IVa – wyróżnienie
  • Kacper Potocki kl. Vb – wyróżnienie

Palma

W kategorii klas I – III

  • Aleksandra Krzaczek kl. IIb – I nagroda
  • Emilia Zawiślak kl. IIIb  - I nagroda
  • Mateusz Kukiełka kl. IIIb – I nagroda
  • Malwina Słupska kl. IIb – II nagroda
  • Malwina Zaśko kl. Ia – III nagroda
  • Wojtek Haczykowski kl. Ia – III nagroda
  • Borys Tyras kl. Ia  – wyróżnienie
  • Praca zbiorowa uczniów klas I-II ze świetlicy szkolnej – wyróżnienie

W kategorii klas IV – VI

  • Damian Zdybel kl. VIb – I nagroda
  • Paweł Ostasz kl. VIa – I nagroda
  • Krzysztof Rychter kl. VIb – I nagroda
  • Mikołaj Kraczek kl. VIb – II nagroda
  • Daniel Skóra kl. IVa – II nagroda
  • Wojtek Herda kl. Va – III nagroda
  • Emilia Dura kl. IVa – wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy uczniom nagrodzonym w konkursie!

Dziękujemy także rodzicom za wspieranie i motywowanie swoich pociech do udziału w konkursach!

Talenty plastyczne nagrodzone!
Inwestycje Gminne