Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 - SP Górecko Stare

Zakończenie roku szkolnego 2014/201526 czerwca 2015 r. Szkoła Podstawowa im. Konrada Bartoszewskiego - Wira w Górecku Starym świętowała zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Uroczystość uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście: syn Patrona szkoły – pan Piotr Bartoszewski, ksiądz Tadeusz Sochan oraz byli dyrektorzy szkoły – pani Marianna Kleban - Bil oraz pan Marian Kusztykiewicz.

Po powitaniu wszystkich zgromadzonych, dyrektor szkoły – pani Ewa Lipian – podsumowała mijający rok szkolny i wręczyła wyróżniającym się uczniom nagrody książkowe. Otrzymali je: Julia Bździuch i Lilianna Łokaj z klasy I, Emilia Zawiślak i Kornelia Terlecka z klasy II, Katarzyna Łojek z klasy III, Julia Narcińska i Magdalena Osuch z klasy IV, Paweł Osuch, Karolina Narcińska i Szymon Stefański z klasy VI. Tytuł "Ucznia Roku" za najwyższe osiągnięcia w nauce oraz za sukcesy w konkursach Rada Pedagogiczna przyznała Szymonowi Stefańskiemu. Nagrodę za stuprocentową frekwencję dostała Katarzyna Łojek, a "Czytelnikiem Roku" została Lilianna Łokaj. Za reprezentowanie szkoły ze Sztandarem podczas uroczystości szkolnych i gminnych nagrody wręczono Michałowi Kurzyńskiemu, Karolinie Narcińskiej i Klaudii Marzec.

Następnie uczniowie klasy VI przekazali Sztandar Szkoły swoim następcom i złożyli uroczyste ślubowanie. Po ślubowaniu odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy IV-VI przygotowana pod kierunkiem pani Katarzyny Łosiewicz i pani Beaty Droździel. Na zakończenie uroczystości ksiądz Tadeusz Sochan pobłogosławił całą społeczność szkolną na okres letniego wypoczynku, a pani dyrektor życzyła wszystkim udanych wakacji i zaprosiła uczniów do klas, gdzie odebrali świadectwa i pożegnali się z wychowawcami.

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 Zakończenie roku szkolnego 2014/2015
Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 Zakończenie roku szkolnego 2014/2015
Inwestycje Gminne